Search

SWETER WEATHER

Posted on Friday 26 October 2018

Photos: Jey Wild | Postproduction: Meri

Wearing: Tally Weijl Total Look | Parfois Bag

At the end of October, autumn showed its second, worse face. My energy does not drop despite the worse weather, because I have a lot of ideas in my mind that I need to do! I have already fallen into the Halloween mood and I can definitely say that this is my favorite time in a year! I'm just preparing beautifully scented magic candles that will soon be available in the Basic Hexes store! Calendars for 2019 will also arrive from the printing house on days, so there are a lot of reasons to be happy :) In today's Tally Weijl set, the panther print appears on the double-sided warm bomber, which I really like! I also found in Tally Weijl beautiful sweaters in autumn colors; I chose the caramel you see in the pictures and the dark green, but you will find in the store a whole palette of colors! I hope you will like the panther trend in today's outfit, let me know in the comments below what do you think :) I wish you a beautiful and sunny scary weekend! 
_______________________________

Z końcem października jesień pokazała swoje drugie, gorsze oblicze. Nie ma jednak mowy o spadku energii, bo w mojej głowie kłębi się mnóstwo pomysłów, które czekają na realizację ;) Wpadłam już w halloweenowy nastrój i zdecydowanie mogę powiedzieć, że jest to mój ulubiony czas w ciągu roku! Już niebawem do sklepu Basic Hexes trafią pięknie pachnące magiczne świece zapachowe, które właśnie przygotowuję! Plannery na 2019 rok również na dniach dotrą z drukarni, więc powodów do radości jest sporo :) W dzisiejszym zestawie Tally Weijl znów pojawia się motyw panterki - tym razem na dwustronnej ciepłej bomberce. Myślę, że jest świetna do noszenia na co dzień! W Tally Weijl trafiłam również na śliczne swetry w jesiennych kolorach; wybrałam karmelowy, który widzicie na zdjęciach i ciemno zielony, ale znajdziecie tam całą paletę barw! Mam nadzieję, że panterka w takim wydaniu się Wam spodoba, życzę pięknego upiornego weekendu i zapraszam na nowy post już za kilka dni! 
« Newer Post Older Post »

8 comments

 1. Jak zawsze niezwykle klimatycznie. Piękne detale.

  ReplyDelete
 2. Wszystko idealnie ze sobą współgra <3

  ReplyDelete
 3. I'm so loving your jacket! The leopard print on the inside is so cool and fun!

  Tina
  www.justatinabit.com

  ReplyDelete
 4. Oryginalna,jesienna stylizacja ,bardzo mi się podoba, śliczny kolor sweterka,idealnie dobrany z panterkową bomberką. Piękne zdjęcia -:)

  ReplyDelete
 5. Świetna jest ta panterkowa bomberka, super wyglądasz! <3

  ReplyDelete
 6. Wcale nie takie gorsze oblicze :) Ja tam lubię takie chmurzaste klimaty. Stylizacja jak zawsze zachwycająca!

  ReplyDelete
 7. Uwielbiam jesień, właśnie za możliwość noszenia swetrów <3

  ReplyDelete