Tuesday, 25 April 2017

Saturday, 22 April 2017

ALL YOU NEED IS LOVE | ORANGE

Przez kilka ostatnich dni znów byłam uziemiona w domu z powodu przeziębiania. Deszczowa pogoda okazała się jednak idealna do nadrobienia filmowych i serialowych zaległości :) W nawiązaniu do oglądania telewizji w dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przedstawić nowy pakiet usług Orange LOVE, zawierający cztery najbardziej potrzebne usługi dla domu. 

Sunday, 16 April 2017

Tuesday, 11 April 2017

WOW COMFORT

"Wraz z modą na slow life i wzrostem popularności nowego trendu hygge marka Sloggi, która od początku swojego istnienia stawia na wygodę, idealnie wpisuje się w światowe trendy związane z poczuciem wolności i komfortu."

Friday, 7 April 2017

Tuesday, 4 April 2017

Friday, 31 March 2017

Tuesday, 28 March 2017

Friday, 24 March 2017

Monday, 20 March 2017