Search

BACK TO NATURE

Posted on Monday 10 June 2019

"The best time of your life time will be the small, nameless moments you spend smiling with someone who matters to you." 

Wearing: Orsay dress | Orsay basket | Rylko shoes


After the Greek adventure, it's great to feel this blissful peace around the house. Ever since I've lived in the country, I really appreciate the charms of simple things and moments. Going for a walk at sunset, the smell of summer, which passes so quickly, it fills me with real happiness :) July was not kind to me this year, I had a break from work due to health problems, but I am slowly going straight ahead and I hope that soon I will publish other posts from Santorini. Today, however, I would like to show you the photos we took around our house. In this simple and beautiful scenery I wanted to show you one of my favorite summer dresses from Orsay, which totally charmed me with a vintage style :) In combination with a wicker basket and Ryłko espadrilles, it created my perfect summer look. In the last days I needed a lot of peace and quiet, which I found in the bosom of nature. However, I feel that I will miss the great metropolises quickly and my beloved London! In the meantime, I'm going back to work and I wish you a beautiful weekend full of sunshine!
____________________________

Po greckiej przygodzie wspaniale poczuć ten błogi spokój wokół domu. Odkąd mieszkam na wsi, jak nigdy doceniam uroki prostych rzeczy i chwili. Wyjście na spacer o zachodzie słońca, zapach lata, które tak szybko przemija, to wszystko napełnia mnie prawdziwym szczęściem :) Lipiec nie był dla mnie łaskawy w tym roku, problemy ze zdrowiem wybiły mnie z rytmu pracy, ale powoli wychodzę na prostą i mam nadzieję, że niebawem opublikuję pozostałe posty z Santorini. Dziś jednak na blogu zdjęcia, które zrobiliśmy w okolicy domu. W tej prostej i pięknej scenerii chciałam pokazać Wam jedną z moich ulubionych, letnich sukienek marki Orsay, która totalnie zauroczyła mnie swoim krojem, nawiązującym delikatnie do stylu vintage :) W połączeniu z wiklinowym koszykiem i espadrylami Ryłko, stworzyła mój idealny letni look. W ostatnich dniach potrzewbowałam szczególnie ciszy i spokoju, które odnalazłam na łonie natury. Czuję jednak, że lada moment zatęsknię za wielkimi metropoliami i moim ukochanym Londynem! Tymczasem wracam do pracy, a Wam życzę pięknego, pełnego słońca weekendu! « Newer Post Older Post »

14 comments

 1. Śliczna sukienka, dziewczęca, wyglądasz w niej uroczo, a zdjęcia na łonie natury są zachwycające ☀️ 🌻 🐝

  ReplyDelete
 2. Śliczna sukienka, dziewczęca, wyglądasz w niej uroczo, a zdjęcia na łonie natury są zachwycające ☀️ 🌻 🐝

  ReplyDelete
 3. Idealnie Ci w tym kolorze sukienki :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! :) Zwykle omijam czerwień, ale ta sukienka faktycznie jest do zakochania! <3

   Delete
 4. Such a beautiful post and absolutely stunning photography - gorgeous!!!

  Layla x

  https://www.sprinklesofstyle.co.uk

  ReplyDelete
 5. Zazwyczaj widzimy Cię w mieście ale do natury pasujesz idealnie *.*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję!:) Ostatnio wspaniale czuję się z dala od zgiełku miasta!

   Delete
 6. Thanks a lot :D

  you look absolutelly amazing

  NEW OUTFIT POST | IN SEARCH OF A NEW DIRECTION!
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  ReplyDelete
 7. Co za udana sesja! :) Zachwycające zdjęcia, mega zestaw! <3

  ReplyDelete