Search

STARTING FRESH.

Posted on Monday, 4 February 2019
Photos: halczak 61 | Postproduction: Meri

Wearing: Orsay Dress | Orsay Bag | Rylko Shoes | Daniel Wellington Watch & Bangle

Hello after a long break! Winter, though beautiful and magical, has never been my favorite time of year. I always prefer to spend time with a book under a blanket, than to take winter photos, brrr. I bet most of you would not recognize me on the street on a typical frosty day. The number of layers, hats, and scarves I wear literally transforms me into Hagrid. But! The beginning of February brought blissful (one-day) warming and I jumped for a walk and photos in my new outfit. As I'm looking forward to Spring with a great longing, I was happy to discover a new Orsay collection! As you know, my wardrobe will fit any number of flowery dresses, so without hesitation, I chose the one you see in the pictures :) I think it will look great to knee boots - after all, it's my favorite combination! The small black bag on the chain is super universal and I will definitely reach for it in the upcoming season. Now, when new collections and warmer days are coming (hope they come as soon as possible), I promise regular posts! I hope you'll like today's set :) Let me know your thoughts in the comments below, and don't forget to join me on Instagram @meriwild.
_________________________

Witajcie po długiej przerwie! Zima, choć piękna i magiczna, nigdy nie była moją ulubioną porą roku i zawsze bardziej sprzyjała przesiadywaniu z książką pod kocem, niż stylistycznej twórczości, brrr. Założę się, że większość z Was nie poznałaby mnie na ulicy w typowy mroźny dzień. Ilość warstw, czapek i szalików, jakie mam na sobie, dosłownie przeobraża mnie w Hagrida. Ale! Początek lutego przyniósł błogie (jednodniowe) ocieplenie i pozwoliłam sobie wyskoczyć w nowym outficie na spacer i zdjęcia. Jako, że wyczekuję wiosny z ogromnym utęsknieniem, z entuzjazmem przyjęłam wiosenną kolekcję marki Orsay! Jak wiecie, moja garderoba pomieści każdą ilość kwiecistych sukienek, dlatego bez wahania wybrałam tą, którą widzicie dziś na zdjęciach :) Myślę, że będzie świetnie wyglądać do kozaków za kolano - w końcu to moje ulubione połączenie! Mała czarna torebka na łańcuszku jest super uniwersalna i na pewno będę często sięgać po nią wiosną. Teraz, gdy nadchodzą nowe kolekcje i cieplejsze dni (oby przyszły jak najszybciej), obiecuję regularne posty! Mam nadzieję, że dzisiejszy zestaw się Wam podoba, dajcie znać, co myślicie w komentarzach na dole, i jak zwykle przypominam, że możecie obeswować mnie na Instagramie @meriwild. 

Older Post »

17 comments

 1. Przepięknie Ci w tej sukience! :)

  ReplyDelete
 2. Super, że wróciłaś, piękna sukienka i zdjęcia! <3

  ReplyDelete
 3. Tęskniłam za Twoimi stylizacjami! Zawsze są takie dopracowane... Sukienka bardzo mnie zachwyca, dodatki to złoto, sztos itd. :D Bardzo mi się podoba!

  ReplyDelete
 4. Tak bardzo podoba mi się ta sukienka :)

  ReplyDelete
 5. Sukienka cudowna. Cała stylizacja prezentuje się super :D

  ReplyDelete
 6. Ta piękna sukienka jest idealna na zbliżającą się wiosnę, a Ty wyglądasz w niej prześliczne, cała stylizacja perfekcyjna - :)

  ReplyDelete
 7. Patrząc na Twoje zdjęcia zaczynam tęsknić za wiosną! Przepiękna jest ta sukienka :)

  ReplyDelete
 8. Thanks a lot :D

  you look absolutelly amazing :)

  NEW OUTFIT POST | LES BEIGES!
  InstagramFacebook Official PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  ReplyDelete
 9. Super Stunning and fashionable! I love it!

  www.fashionradi.com

  ReplyDelete
 10. Ta sukienka to taki zwiastun wiosny :) Przepięknie wyglądasz <3

  ReplyDelete
 11. Też już czekam na wiosnę, a sukienka jest urocza! <3

  ReplyDelete
 12. Wyglądasz znakomicie! Bardzo mi się podoba to połączenie wiosny i zimy <3

  http://carmelatte.co

  ReplyDelete
 13. KWiatowy motyw daje nadzieję, na wiosnę :D pięknie!

  ReplyDelete

Instagram