Search

BLOG IN STYLE

Posted on Thursday, 14 February 2013

Już za tydzień we Wrocławiu odbędzie się Blog in Style vol. 2, czyli dwudniowy cykl warsztatów o tym, jak prowadzić bloga o modzie, o współpracy z firmami, inspiracjach czy też jak zacząć :) 
 Podczas warsztatów znane polskie osobistości ze świata mody opowiedzą jak wygląda praca w magazynie, praca fotografa, stylistki czy projektantów. Mateusz Kaczorowski specjalista od media & public relations podczas Fashion Week Poland zdradzi jak przyznawane są akredytacje dla blogerów. 
Maja Sablewska opowie o swojej nowej książce, doświadczeniach modowych i kreowaniu wizerunku, Jessie Mercedes Kirschner o tym jak zaczęła karierę i skąd wzięła się w pierwszym rzędzie nowojorskiego fashionweeka.
Nie zabraknie również pierwszej, polskiej, modowej video blogerki Radzkiej, która zdradzi tajniki sukcesu na Youtubie, Łukasz Dziewic opowie o pracy fotografa modowego, a przedstawiciel marki Sony opowie o jakim sprzęcie powinien pomyśleć każdy początkujący bloger. Wśród prelegentów pojawi się również Marta Krupińska współpracująca z magazynem Hot Moda & Shopping, przedstawiciel Lamode.info, Mariusz Wiela ze Style UP, Marta Kaleta z Wro Street Fashion poruszy kwestie praw autorskich, a Tomasz Olejniczak Tomaotomo zdradzi jak współpracuje z blogerami. Relację fotograficzną zapewni Maciej z Wro Street Fashion, a o akcesoria fotograficzne zadba nasz partner technologiczny – marka Sony. 


II edycja warsztatów „Blog in Style” odbędzie się 23-24 lutego br. w HOTELU ŚLĄSK we Wrocławiu, a poprowadzi je blogerka Kaya Sadowska.
Udział w warsztatach jest płatny. 


Więcej informacji oraz program znajdziecie TUTAJ.
« Newer Post Older Post »

6 comments

 1. Bardzo fajna inicjatywa, gdybym miała czas, to z pewnością bym przyjechała do Wrocławia:) Cóż, pozostaje czekać na kolejną edycję :)

  ReplyDelete
 2. Is amazing idea ;) I like it. Unfortunately, I don't know where is 'Wroclaw'? Greetings Love ya xx

  ReplyDelete
 3. Szkoda ze tak późno się dowiedziałem :( może będą jeszcze miejsca...
  http://www.liamstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Z tego co wiem, jeszcze są miejsca :)

  ReplyDelete
 5. super butki i kurteczka !!!

  ReplyDelete
 6. Super sprawa :). Oby więcej takich imprez!

  ReplyDelete

Instagram