Search

WARSAW FASHION STREET 12 / mix

Posted on Thursday, 28 June 2012
 Weronika Szynczewska


 Alicja Wala


 Karolina Arasimowicz

 Karolina Marczuk


 Zuzanna Szamocka

 George Stoilov

 Madox Design

 Ewelina Jaśkowiec

 Marta Kuba

 Maciej Trzmiel

 Monika Makowska

 Natalia Ślizowska

 Katarzyna Sokołowska :)


Dzisiaj zdjęcia z pokazów i kilka słów o WFS :) Muszę przynać, że byłam pod ogromnym wrażeniem nakładu pracy ludzi i organizacji całego eventu, w którym miałam przyjemność uczestniczyć (bezpośrednio na pokazie, jak już z resztą wspominałam :))  A jest na prawdę wyjątkowy, przede wszystkim ze względu na szansę jaką daje młodym zdolnym projektantom, ale też organizację pokazów charytatywnych z udziałem gwiazd i dzieci,  i co najważniejsze - wyjście na ulicę, do ludzi. To sprawia, że Warsaw Fashion Street jest jedyny i niepowtażalny. P. Dorota Wróblewska i Kasia Sokołowska dały z siebie jak zwykle sto %, a nawet powiedziałabym, że tysiąc - i każdy kto tam był to potwierdzi:D Pokazów było co nie miara, i mimo że byliśmy tam niemal od samego początku do późnego wieczora, emocje były cały czas na wysokim poziomie. Na zdjęciach skrót z wybiegu dla tych, którzy nie mieli okazji dotrzeć na miejsce (i oczywiście zachęta aby to zrobić w przyszłym roku ;)
cdn jutro!! xoxo
« Newer Post Older Post »

13 comments

 1. niespodziewanie bardzo ciekawe i piekne ubrania

  ReplyDelete
 2. niektórzy z tych młodych projektantów zachwycają ;)

  ReplyDelete
 3. Największe wrażenie na mnie zrobiły projekty Karoliny Arasimowicz (świetne sukienki - kwiaty) oraz Macieja Trzmiela (bardzo ciekawe kroje).

  malamajka.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mi też się bardzo podobały!! :) <3

   Delete
 4. znakomite kreacje, chociaz fryzury z ufarbowana na inny kolor grzywka raczej nie zdaly by egzaminu w codziennym zyciu, tak jak niektore te "zakladkowe" stroje, najbardziej mi sie podoba pokaz z kolekcja o charakterze sportowym

  ReplyDelete
 5. włosy okropne:) ale stroje niesamowite:)!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. to znaczy te na początku z blond grzywką!:)

   Delete
  2. To są grzwywki clip-in, po porstu dopięte :) i nie pierwszy raz wykorzystywane na pokazach ^^ Sama mam taką i czasem dla chwilowej odmiany bardzo lubię z niej skorzystać :)

   Delete
 6. So in love with the pastel dresses!

  ReplyDelete
 7. Love all these shows especially the tie die dresses and the geometric layered printed pants!

  www.lovecharliej.blogspot.com

  ReplyDelete

Instagram